Motoryzacja

Salon Mercedes Benz Poznań – VoyagerGroup

0

Poznaj naszą ofertę na nowe modele marki Mercedes Benz. Voyager Group to autoryzowany salon i serwis marki Mercedes Benz w Poznaniu. W ofercie posiadamy nowe modele marki Mercedes. Świadczymy również usługi związane z serwisem nowych aut. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

Nasza firma to autoryzowany salon marki Mercedes Benz. Działamy w branży motoryzacyjnej od wielu lat przez to co dopracowaliśmy nasz system obsługi klienta do perfekcji. Wybierając nasz salon otrzymują Państwo najwyższą jakość obsługi. Jako autoryzowany salon Mercedes Benz mamy możliwość zaproponowania Ci atrakcyjnych warunków zakupu nowego modelu. W tym celu zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Jeżeli jeszcze nie wiesz który model jest twoim kręgu zainteresowań umów się na jazdę testowa. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej firmy Voyager Group.

Części Mercedes Poznań, Dealer Mercedes Poznań, Mercedes Benz Poznań, Mercedes Poznań, salon Mercedes Poznań, salon Mercedesa Poznań, serwis Mercedes Poznań.

Jako dealer marki oferujemy również kompleksowe wsparcie serwisowe. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, likwidacja szkód oraz naprawy aut marki Mercedes Benz. Posiadamy odpowiedni warsztat a także wykwalifikowanych pracowników którzy zajmą się prawidłowym serwisem Twojego auta. Jeżeli chcesz się umówić na serwis samochodu to skontaktuj się z naszym działem serwisowym.

Jako autoryzowany serwis marki Mercedes Benz prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części do różnych modeli marki. Jeżeli szukasz oryginalnych części Mercedes Benz to koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem. Większość części posiadamy na stanie. Jeżeli jednak nie mam jakieś części to w imieniu klienta zamawiamy ją z fabryki. Tylko oryginalne części Mercedes Benz to gwarancja niezawodności i wysokiej żywotności. Podróżuj swoim autem bez problemów. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Mercedes Benz Voyager Group.

W przypadku kiedy pojawią się jakiekolwiek pytania lub są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym salonem lub do wizyty osobistej. Czekamy na ciebie.

Sprawdź ofertę salonu Mercedes Benz Poznań VoyagerGroup

Dentysta Kraków – SteczkoDentysta.pl

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.