Firmy wg branżUsługi

Malowanie proszkowe Poznań – met-plast.com.pl

0

Nasza firma zajmuje się malowaniem proszkowym i piaskowaniem. W swojej pracy używamy wysokiej klasy materiałów do malowania, które posiadają wymagane dopuszczenia, certyfikaty oraz atesty.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować powłoki w kolorach zawartych w ogólnodostępnej bazie kolorów RAL. dodatkowo wykonywane malowania mogą różnić się strukturą. Może być ona między innymi : matowa, metaliczna, błyszcząca czy porowata.
Przed dokonaniem malowania na życzenie zamawiającego oferujemy obróbkę materiału czyli piaskowanie. Jest to bardzo skuteczny sposób na przygotowanie powierzchni do dokładnego polakierowania.

W swojej pracy cenimy dokładność i staranność. Przywiązujemy wagę do każdego detalu aby nasze prace cechowały się wyjątkową precyzją i dokładnością. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dopasowanie odpowiednich technik oraz materiałów do produktu z jakim pracujemy.
Wszelkie informacje związane z malowaniem proszkowym i piaskowaniem znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce oferta.
Zapraszamy.

Źródło: http://www.met-plast.com.pl/malowanie-proszkowe-i-piaskowanie/

Malowanie proszkowe Poznań, Piaskowanie Poznań

Dentysta Kraków – SteczkoDentysta.pl

Previous article

Wypożyczalnia kamperów i przyczep – Kamperownia.com

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.