MotoryzacjaSamochody

Jeździliśmy Mercedes Sprinter 319 CDI – poznaj pierwsze nasze wrażenia z jazdy

0
Mercedes Sprinter 319 CDI
Źródło: Mercedes-Benz.com

Dostawczaki to auta stworzone do konkretnych zadań. Nie jest to auto dla przeciętnego Kowalskiego – na nic takie auto mu się przyda. No może czasami jak będzie miał coś do przewiezienia. Auta dostawcze służą przede wszystkim konkretnym celom – transporcie palet, okien a czasami nawet materiałów sypkich i wiele innych. Z myślą o potrzebach bardzo często możemy spotkać ten sam pojazd w różnych konfiguracjach i o różnym przeznaczeniu.

Niewątpliwie jednym z takich aut jest Mercedes Sprinter 319 CDI. Jeden z najchętniej wybieranych aut dostawczych w Europie (nie wiem jak to jest na świecie). Każdy kojarzy ten samochód. Wiele firm decyduje się na niego ze względu na przemyślaną konstrukcję a także niezawodność. To auto do najcięższych zadań.

Prawdziwy pracuś

Co do tego nie mamy żadnych złudzeń, że Mercedes Sprinter stworzony jest co ciężkie pracy. Ciężkiej pracy nie ma jednak kierowca i pasażer którzy podróżują w iście dostojnym miejscu. Wygodnie, ładnie i przede wszystkim bezpiecznie – tak mógłbym określić podróż Sprinterem. Fenomenalnie zaprojektowane wnętrze. Komfort który został dostarczony na pewno się opłaci kierowcy – doceni to z wielką pewnością.

Od wielu lat niezawodny

Mercedes Sprinter to auto które wiele lat temu zadebiutowało i do dziś ma wielki udział na rynku dostawczaków. Oszczędne i niezawodne silniki powodują, że dla firm jest to ciekawa opcja. Oczywiście mamy graczy typu Master czy Ducato które zdominowany transport na długich dystansów. W mieście już tak oczywiście nie jest. Sprinter to samochód do zadań specjalnych.


Jeżeli potrzebujesz transport to koniecznie zajrzyj na stronę http://www.transport-wojtkowiak.sky.pl/

Alfa Romeo – jak się zmieniła i podstawowe pytanie: Czy warto?

Previous article

Porsche Macan ma się czego obawiać – poznaj Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Motoryzacja